Regulamin

Każdy użytkownik, który rejestruje się w serwisie, akceptuje regulamin.
Aby zobaczyć kawał lub obrazek należy zalogować się za pośrednictwem aplikacji facebook. Logując się do aplikacji, zezwalasz na publikację w Twoim imieniu treści umieszczanych przez naszą stronę (kawały, obrazki) przez około miesiąca. Później token wygasa. Niemniej jednak możesz w każdej chwili wyłączyć publikacjie treści na Twoim profilu opuszczając aplikacje strony. Strona wykorzystuje ciasteczka "cookie".

USUWANIE APLIKACJ:
Jeśli chcesz anulować publikację wpisów na facebook'u przez naszą aplikację, wejdź w ustawienia swojego konta facebook TUTAJ i odnajdź aplikację i ją usuń!

Punkt 1. Użytkownik rejestrując się funiak.pl, bacel.pl oraz wyraża zgodę na otrzymywanie od administratorów Budweb Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie oraz jej partnerów biznesowych informacji handlowych w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) na podany adres poczty elektronicznej.

Punkt 2. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie w celach marketingowych przez administratorów funiak.pl, bacel.pl , dotyczącego adresu poczty elektronicznej oraz podanych danych, w myśl przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Każdy, kto zarejestruje się ma prawo wglądu do swoich danych oraz możliwość modyfikacji lub ich usunięcia.